Menu

Transport ciężki

Leasing transportu ciężkiego

 

Nasz zespół doradców leasingowych zajmuje się kompletowaniem i porównywaniem ofert leasingu transportu ciężkiego, które najlepiej spełnią wymagania konkretnego klienta. Oferujemy uproszczone procedury finansowania inwestycji, pomagamy także w zebraniu stosownych dokumentów. Wysokość opłaty wstępnej może wynosić nawet 0%, a do wyboru pozostają dwa tryby spłaty rat – raty równe lub sezonowe. Gwarantujemy fachową obsługę sprzedażową oraz posprzedażową, która oparta jest na naszym doświadczeniu oraz znajomości branży. Nasi specjaliści nie tylko przeprowadzają klientów przez proces podpisywania umowy leasingowej, ale także wspierają ich merytorycznie w decyzjach o przedłużaniu lub modyfikowaniu warunków współpracy z firmą leasingową.

 

Jakie pojazdy można wziąć w leasing?

 

Nasi klienci mogą wybierać spośród nowych i używanych modeli pojazdów transportu ciężkiego. Pojazdy mogą podlegać leasingowi nawet do 84 miesięcy. W ofercie dostępne są m.in.:

  • samochody ciężarowe powyżej 3,5 t,
  • ciągniki siodłowe,
  • autobusy,
  • przyczepy i naczepy,
  • pojazdy specjalistyczne i inne.

Mamy nadzieję, że dostarczona przez nas wiedza i wsparcie merytoryczne będą skutkować wysokim zwrotem z inwestycji. Już dziś skontaktuj się z jednym z naszych doradców, aby poznać najlepsze warunki leasingu dla swojej działalności transportowej.