Menu

O nas

Firma PRIME Leasing zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie finansowania zakupu środków trwałych, za pomocą leasingu oraz z wykorzystaniem funduszy europejskich.

 

W swoim portfelu, mamy usługi kilkunastu najlepszych firm leasingowych oraz banków, z którymi współpracujemy na co dzień, dzięki czemu w jednym miejscu, mogą Państwo porównać oferty kilkunastu instytucji. Tak szerokie spektrum wiedzy i możliwości, daje nam szansę przedstawienia jak najlepszej oferty, skrojonej na miarę Państwa oczekiwań. Bez względu na rodzaj, wiek czy też wartość przedmiotu leasingu zawsze udaje nam się znaleźć odpowiednią drogę do sfinansowania zakupu.

 

Działamy na terenie całego kraju, a nasz zespół tworzą wysoko wykwalifikowani doradcy, którzy mają za sobą wieloletnie doświadczenie w branży. Każdego dnia ciężko pracują, dokładając wszelkich starań, aby dostarczyć produkt jak najwyższej jakości, co przekłada się na zadowolenie Klientów.

 

Z uwagi na szacunek do Państwa czasu, nie wymagamy wizyty w naszej siedzibie, nasi mobilni doradcy są w stanie dojechać o każdej porze, w dowolne miejsce w Polsce.

 

Gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, jesteśmy z Państwem od początku do końca transakcji, a nawet po jej zakończeniu. Towarzyszymy od momentu wyboru najlepszej oferty finansowania, przez kompletację i uzupełnienie dokumentów, aż do podpisania umowy leasingu.

 

Dla zapewnienia komfortu i poczucia bezpieczeństwa, służymy Państwu również pomocą w obsłudze posprzedażowej. Pomagamy rozwiązywać bieżące problemy, wprowadzać ewentualne zmiany w umowach, odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

 

Nasz zespół przeprowadzi Państwa przez całą procedurę w sposób

profesjonalny i bezproblemowy.