Menu

Maszyny rolnicze

Leasing maszyn rolniczych

 

W naszej firmie znajdziesz profesjonalne wsparcie w zakresie doboru leasingu maszyn rolniczych, który będzie w pełni dopasowany do profilu Twojej działalności i możliwości finansowych. Zewnętrze finansowanie w formie leasingu pozwala prowadzić działalność rolniczą bez konieczności ponoszenia znacznych kosztów zakupu specjalistycznych maszyn rolniczych.

 

Koszt w postaci raty leasingowej jest nieporównywalnie mniejszy niż koszt miesięcznego wypożyczenia maszyny. Na korzyść leasingobiorcy działa również możliwość zaksięgowania raty leasingowej lub czynszu inicjalnego po stronie kosztów uzyskania przychodu, co wiąże się z niższą kwotą podatku dochodowego z tytułu działalności. Maszyny rolnicze mogą być również wpisane jako majątek gospodarstwa, a koszty działalności zapisywane w formie amortyzacji środka trwałego.

 

Niezależnie od wybranego rodzaju leasingu nasi doradcy pomagają w doborze najlepszej oferty. Oferujemy proste procedury, które nie wymagają przedstawiania zaświadczeń z ZUS-u lub Urzędu Skarbowego oraz fachowe wsparcie doradcze na każdym etapie współpracy.

 

Maszyny rolnicze w naszej ofercie

 

Dzięki współpracy z licznymi firmami leasingowymi możemy sfinansować szeroki wachlarz maszyn rolniczych. Przedmiotem leasingu mogą być m.in.:

  • kombajny,
  • ładowarki,
  • przyczepy,
  • agregaty uprawowe,
  • prasy do belowania i inne.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy posiadają fachową wiedzę na temat metod finansowania przedsiębiorstw.