Menu

Maszyny do tworzyw

Leasing maszyn do tworzyw sztucznych

 

Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę na temat metod finansowania działalności przedsiębiorstw. W kręgu naszego zainteresowania znajdują się również inwestycje w specjalistyczne urządzenia produkcyjne, w tym maszyny do tworzyw sztucznych. Doradzamy naszym klientom podczas całego procesu wyboru leasingu oraz zawarcia umowy, służąc merytorycznym wsparciem oraz pomagając w poprawnym wypełnieniu dokumentów.

 

Proponowane przez nas oferty leasingu maszyn do obróbki tworzyw pozwolą Ci skompletować wybraną linię produkcyjną od zaraz i bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu. Opłaty leasingowe mogą zostać podzielone na raty równe lub sezonowe, a opłata wstępna może wynosić nawet 0%. Nie wymagamy dostarczania zaświadczeń od ZUS i US, dzięki czemu proces przebiega sprawnie, a klient może cieszyć się wybraną maszyną niemal natychmiast po podpisaniu umowy. Okres leasingu może wynosić nawet do 10 lat, co pozwala myśleć o swoim przedsięwzięciu w sposób długo terminowy bez obaw o dostęp do aktywa trwałego.

 

Jakie maszyny do tworzyw sztucznych można wziąć w leasing?

 

Przedmiotem leasingu mogą być wybrane maszyny do obróbki tworzyw sztucznych. Leasing udzielany jest zarówno na maszyny nowe, jak i używane oraz te sprowadzane z zagranicy. Leasing można otrzymać m.in. na:

  • wtryskarki,
  • kompletne linie produkcyjne,
  • maszyny i urządzenia do recyklingu,
  • pozostałe maszyny i urządzenia do tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą znaleźć ofertę leasingu na miarę Twoich potrzeb. Sfinansuj swoją inwestycję razem z nami i zdobądź przewagę konkurencyjną w swojej branży.