Menu

Pożyczka pod dotację UE

Z momentem przystąpienia do Unii Europejskiej, polscy przedsiębiorcy uzyskali dostęp do środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie działalności. Klientów, którzy zainteresowani są zakupem maszyn czy urządzeń z dofinansowaniem, zapraszamy do skorzystania z pożyczki pod dotację z Unii Europejskiej.

 

Pożyczka z dofinansowaniem unijnym jest produktem, który w przeciwieństwie do kredytów udzielanych przez banki jest bardzo prosty w obsłudze, a sama procedura wnioskowania o pożyczkę pod dotację jest oparta o zasady przyznawania pożyczki leasingowej. Nie ma zbędnych formalności, nawału dokumentów do uzupełnienia, nie wymagamy przedstawiania biznesplanu, zaświadczeń z ZUS, US czy opinii bankowych. Samo rozpatrzenie wniosku oraz podpisanie umowy o dofinansowanie jest zupełnie bezpłatne - nie pobieramy dodatkowych opłat manipulacyjnych ani prowizji za przyznanie finansowania.

 

Jakie warunki pożyczki dla firm z dofinansowaniem unijnym proponujemy?

 

Kredyt dla firm z dofinansowaniem unijnym to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kredytu bankowego. Oprócz przyjaznych i prostych procedur oferujemy naszym klientom:

  • okres finansowania działalności nawet do 10 lat,
  • finansowanie do 100% brutto inwestycji,
  • walutę spłaty PLN lub EUR,
  • raty stałe, malejące, sezonowe lub balonowe,
  • brak zabezpieczenia w postaci hipoteki,
  • brak zaświadczeń z ZUS i US.

Nasi doradcy dokładają wszelkich starań, by wnioskowanie o pożyczkę pod dotację unijną było dla przedsiębiorców prostym i zrozumiałym procesem. Pomagamy w skompletowaniu dokumentów, zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty umowy oraz pozostajemy do dyspozycji klientów również po podpisaniu umowy o pożyczkę pod dotację z Unii Europejskiej.

 

Mamy ogromną nadzieję, że dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.