Menu

Korzystne oferty leasingu aut - propozycje Prime Leasing


Leasing jest jedną z najczęściej wybieranych metod finansowania inwestycji w firmie, w tym głównie floty samochodowej i parku maszyn. Na popularność tego rozwiązania wpływa szereg zalet, dotyczący procedury zawarcia umowy, rozliczenia, oraz kwestii związanych z podatkami. Jedną z prężnie rozwijających się firm brokerskich jest Prime Leasing, oferujący finansowanie samochodów i nie tylko na bardzo korzystnych dla klienta warunkach. Ich spore doświadczenie, a także dbałość o klienta sprawiają, że oferowane przez nich  opcje finansowania są jednymi z najkorzystniejszych na rynku.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na leasing samochodu z Prime Leasing?

Jedną z największych zalet leasingu samochodu jest naprawdę mała ilość formalności. Prime Leasing nie wymaga ogromnej ilości dokumentów, ich kryteria finansowe pozwalają na wzięcie pojazdu w leasing nawet przedsiębiorstwom, które dopiero co pojawiły się na rynku i nie mają rozległej historii finansowej. Jak wiadomo, na samym początku przedsiębiorcy muszą włożyć naprawdę dużo pieniędzy, aby zapewnić firmie wymagane urządzenia czy pojazdy. Dzięki leasingowi z Prime Leasing możliwe jest uzyskanie finansowania na pierwsze większe inwestycje firmy.

Korzystając z oferty Prime Leasing, klient ma zapewnioną pełną obsługę podczas sprzedaży, ale także opiekę posprzedażową. Dzięki temu każdy z klientów może w każdej chwili skontaktować się z doradcą, który rozwieje jego wątpliwości czy pomoże rozwiązać problem. Duże doświadczenie oraz znajomość rynku sprawia, że doradcy leasingowi z powodzeniem przeprowadzają przez cały proces wielu zadowolonych klientów.

Warto wspomnieć, że decydując się na finansowanie samochodu z Prime Leasing, nie zostaje pobrana żadna prowizja, opłata wstępna rozpoczyna się już od 0%. Tak tani auto leasing jest naprawdę świetną ofertą. Dużą zaletą jest możliwość wzięcia leasingu nawet na 84 miesiące, dzięki czemu miesięczna rata będzie naprawdę niewielka i łatwa do spłacenia.

To od klienta zależy, czy miesięczne raty będą równe, czy może będą różnić się w zależności od okresu. Jest to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy zarabiają więcej w określonym sezonie i wtedy mogą pozwolić sobie na większe wydatki. Dodatek atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń sprawia, że oferty firmy Prime Leasing są naprawdę konkurencyjne.


Wróć

ikona facebook
ikona facebook